485
Urzędnicy wykonujący biurową pracę muszą wyjść wcześniej, bo nie są w stanie pracować w takich warunkach, a my opłaćmy w podatkach te 2h pracy każdego z nich. Rozumiem, że odrobią te godziny kiedy indziej, prawda?
Liczba wykopów
Pozycja w hitach dnia
Strona informacyjna o hitach dnia z internetu