708
Kiedy 35% wszystkich lekarzy odejdzie na emerytury, co wydarzy się w ciągu kilku najbliższych lat, 1.6mln zł to będzie pensja początkowa lekarza po wyjściu z uczelni. NIL blokuje wszelkie próby kształcenia nowych medyków. Teraz mamy deficyt lekarzy? Poczekajcie kilka lat... Tyłki nasmarowane?
Liczba wykopów
Pozycja w hitach dnia
Strona informacyjna o hitach dnia z internetu